Sipariş Ver

Hakkımızda

2006 senesinde antik paketleme olarak antakya halkına hizmet vermeye başladık. Ekmekçi tost markamız ile her zaman kaliteli ürün ve lezzetlerle damak tadınıza hitap edebilecek tost çeşitlerimizle sizleri ekmekçi tost ile tanıştırıyoruz.

Ekmekçi tost markamız ile den sonra antakyada tostu markalaştıran ilk ve tek adres olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her zaman kaliteli.....

MİSYONUMUZ

Kaliteli, taze ve hijyenik ürünlerle ekmekçi tost ailesi olarak sizlere tostu sevdirdik. Tostun lezzetini ve tadını vazgeçilmez kıldık. Antakya'da sanayi sitesi ve saray caddesi, izmir'de konak kafede ekmekçi tost markamızla sizlere hizmet veriyor ve sizleri bu lezzetleri tatmaya davet ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Ekmekçi tostu ulusal bir marka haline getirip bu eşsiz lezzetleri sizlere en iyi şeklilde sunmak. Ayrica franchise vererek ekmekçi tost markasına herkesin ulaşabilmesini sağlamak. Kaliteden ödün vermeyen iş prensibimiz, güleryüzlü ve profosyonel elemanlarımızla ekmekçi tost olarak en iyisini ve en lezzetlisini sizlere sumak başlıca hedefimizdir.

Ekmekçi Tost Ailesine Katılmak İster Misiniz?

franchise

Franchise Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin...